UČBENIŠKI SKLAD

Šola iz učbeniškega sklada izposoja oziroma daje v uporabo učbenike in drugo učno gradivo. Upravljavec sklada je knjižničarka Marta Hrovat.

V skladu z rokovnikom objavljamo obvestila staršem o nakupu učbenikov in delovnih zvezkov ter ostalih šolskih pripomočkov za posamezni razred osnovne šole v šolskem letu 2021/2022:

Obv. staršem za 1. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 2. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 3. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 4. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 5. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 6. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 7. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 8. r. (25.5.2021)

Obv. staršem za 9. r. (25.5.2021)

Šola omogoča učencem, da si izposodijo učbenike iz učbeniškega sklada. Stroške izposoje krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, zato je za starše brezplačna. V kolikor si ne želite brezplačno izposoditi učbenikov v šoli, vas prosimo, da nas o tem obvestite najkasneje do  10. 6. 2021 na e-naslov o-gabrovka.lj@guest.arnes.si ali preko tel. številke 01/ 89 71 242. Po zaključku šolskega leta morajo učenci učbenike vrniti šoli. Če bo kakšen učbenik uničen ali ga otrok ne bo vrnil, boste morali ob koncu šolskega leta, v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov (Uradni list RS, št. 12/20), poravnati določen znesek.

Stroške delovnih zvezkov za 1., 2. in 3. razreda krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, zato je za vas brezplačna, za nakup pa poskrbi šola.

Delovni zvezki za ostale razrede niso uvrščeni v šolski učbeniški sklad, zato jih starši plačate v celoti. Starši lahko s pomočjo seznama delovne zvezke kupite sami v kateri koli knjigarni.

Na spodnjih povezavah imate na voljo nekaj ponudb za nakup učnega gradiva:

Papirnica Office&More in galanterija Bags&More:

Starši lahko do naše ponudbe dostopajo v spletni trgovini Go2School.com, naš novi, aktualen šolski katalog je dostopen na tej POVEZAVI. Dodatne informacije so na voljo v naših 65 poslovalnicah, lokacije so objavljene na tej POVEZAVI. Pripravimo tudi naročilnice po vašem seznamu.

PRINTINK.si

Ponudbo si lahko ogledate na naslednji povezavi – https://www.printink.si/vse-za-solo

KOPIJA-NOVA

Ponudbo si lahko ogledate na naslednji povezavi – https://www.kopija-nova.si/os?pmr=ji&pmid=h4smxl7zzuvo