Ob zaključku šolskega leta 2023/24 se je na obeh zaključnih prireditvah – v Gabrovki in na Dolah – od vrtčevskih otrok, učencev in staršev poslovil dolgoletni ravnatelj OŠ Gabrovka – Dole, g. Igor Hostnik.

Številni krajani Gabrovke in Dol se ga spomnijo kot predanega učitelja fizike in tehnike, v nadaljevanju svoje poklicne poti pa se je posvetil vodenju šole. Kot ravnatelj je skrbel, da sta šoli živeli s krajem, ter si prizadeval za njuno obnovo in razvoj.

Pred iztekom šolskega leta 2023/24 smo z ravnateljem, ki se s 1. 9. 2024 poslavlja od nas, posneli zanimiv intervju. Vljudno vabljeni, da si ga ogledate.

Igorju Hostniku se zahvaljujemo za ves trud, prizadevnost in srčnost za vsa leta vodenja OŠ Gabrovka – Dole.

Barbara Težak