Predmet razpisa je nakup KOMBINIRANEGA VOZILA Z NIZKIMI EMISIJAMI ZA PREVOZ ŠOLSKIH OTROK.

Naročnik potrebuje kombinirano vozilo z naslednjimi zahtevami:

Vrsta vozila: Kombinirano vozilo za prevoz oseb 8+1

Št. sedežev: 8 + 1 oseba

Ostalo: pogon 4×4, električno pomikanje stekel, ogrevana in el. ogledala, klimatska naprava, radio, elektronski tahograf, ustrezne sisteme za zagotavljanju varnosti in zaščito prevozu šolskih otrok v skladu s Pravilnikom o pogojih, ki jih morajo izpolnjevati vozila in vozniki vozil, s katerimi se prevažajo skupine otrok (Uradni list RS, št. 110/04, 67/05 – odl. US, 91/06 in 23/09) ter ostale zahteve v skladu z Uredbo o zelenem javnem naročanju.

POVABILO K ODDAJI PONUDBE

Naročnik vabi vse potencialne ponudnike, da predložijo svojo ponudbo za nakup kombiniranega vozila z nizkimi emisijami za prevoz šolskih otrok po potrebi OŠ Gabrovka – Dole.

Ponudnik je lahko vsaka pravna ali fizična oseba, ki je registrirana za dejavnost, ki je predmet razpisa in ima za opravljanje te dejavnosti vsa predpisana dovoljenja.

Rok za oddajo ponudbe je dne 4. 3. 2019 do 12. ure  preko sistema e-JN https://ejn.gov.si/eJN2 .

Ostale podrobnosti razpisa lahko vidite v razpisni dokumentaciji: