Danes smo končno dočakali sončno vreme, ki je pozitivno vplivalo na naše razpoloženje.

Dopoldne so imeli učenci orientacijski pohod, med katerim so izvajali fizikalno-kemijske meritve in uporabljali kompas.

Pred kosilom smo zvedeli rezultate urejenosti sob. Spet so nas razveselili dolski učenci, ki so imeli ponovno najbolj urejeni sobi.

Popoldne so učenci raziskovali okolico dveh jezer v Fiesi in imeli delavnico o školjkarstvu, kjer so tudi pripravili školjke na buzaru. Očistili so školjke, pripravili sestavine, skuhali školjke in jih nato tudi pojedli. Večina učencev jih je danes prvič jedla. Nekaterim so bile všeč, drugim malo manj. Nas pa veseli, da jih je večina poskusila.

Zvečer so se učenci zabavali ob glasbi in plesu.

Jutri dopoldne se odpravimo na še zadnji sprehod do Pirana, po kosilu pa se že vračamo proti domu. Iz Fiese bomo štartali okrog 13ih.

Še zadnjič pošiljamo morske pozdrave.